WR74-3060C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 60"W x 74"High
SKU: WR74-3060C
UPC: 651588082836
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 124.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 30"