WR74-3660C Chrome Wire Shelving Unit 36"D x 60"W x 74"High
SKU: WR74-3660C
UPC: 651588083017
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 132.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 36"