WR86-1242C Chrome Wire Shelving Unit 12"D x 42"W x 86"High
SKU: WR86-1242C
UPC: 651588047675
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 52.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 12"