WR86-1248C Chrome Wire Shelving Unit 12"D x 48"W x 86"High
SKU: WR86-1248C
UPC: 651588047699
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 12"