WR86-1272C Chrome Wire Shelving Unit 12"D x 72"W x 86"High
SKU: WR86-1272C
UPC: 651588047736
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 12"