WR86-1454C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 54"W x 86"High
SKU: WR86-1454C
UPC: 651588083550
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 14"