WR86-1460C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 60"W x 86"High
SKU: WR86-1460C
UPC: 651588083598
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 76.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 14"