WR86-1842C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 42"W x 86"High
SKU: WR86-1842C
UPC: 651588042854
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 64.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 18"