WR86-2442C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 42"W x 86"High
SKU: WR86-2442C
UPC: 651588047750
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 24"