WR86-2448C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 48"W x 86"High
SKU: WR86-2448C
UPC: 651588042953
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 84.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 24"