WR86-3048C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 48"W x 86"High
SKU: WR86-3048C
UPC: 651588084632
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 104.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 30"