WR86-3648C Chrome Wire Shelving Unit 36"D x 48"W x 86"High
SKU: WR86-3648C
UPC: 651588084793
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 112.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 36"