RPWR72-2436E Convenient 1 Box Wire Plastic Mat Shelving Unit 24" x 36" x 72"
SKU: RPWR72-2436E
UPC: 651588047705
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Width: 48"
Depth: 14"
Height: 63"