WR54-1824BK Black Wire Shelving Unit 24"W x 18"D x 54"High
SKU: WR54-1824BK
UPC: 651588298336
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 40.00 LBS
Width: 24"
Depth: 18"
Height: 54"