WR54-1860BK Black Wire Shelving Unit 60"W x 18"D x 54"High
SKU: WR54-1860BK
UPC: 651588298398
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Width: 60"
Depth: 18"
Height: 54"