WR74-1836BK Black Wire Shelving Unit 36"W x 18"D x 74"High
SKU: WR74-1836BK
UPC: 651588298916
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Width: 36"
Depth: 18"
Height: 74"