WR74-2448BK Black Wire Shelving Unit 48"W x 24"D x 74"High
SKU: WR74-2448BK
UPC: 651588299036
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Width: 48"
Depth: 24"
Height: 74"