WR74-2472BK Black Wire Shelving Unit 72"W x 24"D x 74"High
SKU: WR74-2472BK
UPC: 651588299074
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 120.00 LBS
Width: 72"
Depth: 24"
Height: 74"