WR86-1248BK Black Wire Shelving Unit 48"W x 12"D x 86"High
SKU: WR86-1248BK
UPC: 651588299159
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Width: 48"
Depth: 12"
Height: 86"