WR86-1836BK Black Wire Shelving Unit 36"W x 18"D x 86"High
SKU: WR86-1836BK
UPC: 651588299197
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Width: 36"
Depth: 18"
Height: 86"