WR86-1872BK Black Wire Shelving Unit 72"W x 18"D x 86"High
SKU: WR86-1872BK
UPC: 651588299258
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 100.00 LBS
Width: 72"
Depth: 18"
Height: 86"