WR86-2448BK Black Wire Shelving Unit 48"W x 24"D x 86"High
SKU: WR86-2448BK
UPC: 651588299319
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 84.00 LBS
Width: 48"
Depth: 24"
Height: 86"