WR86-3660BK Black Wire Shelving Unit 60"W x 36"D x 86"High
SKU: WR86-3660BK
UPC: 651588299371
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 136.00 LBS
Width: 60"
Depth: 36"
Height: 86"