AD54-1430C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 30"W x 54"High
SKU: AD54-1430C
UPC: 651588060834
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 36.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 14"