AD54-1460C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 60"W x 54"High
SKU: AD54-1460C
UPC: 651588061039
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 64.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 14"