AD54-3036C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x 36"W x 54"High
SKU: AD54-3036C
UPC: 651588061879
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 30"