AD63-1260C Chrome Wire Shelving Add-On 12"D x 60"W x 63"High
SKU: AD63-1260C
UPC: 651588047958
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 53.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 12"