AD63-1842C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x42"W x 63"High
SKU: AD63-1842C
UPC: 651588005132
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 53.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 18"