WR63-1842C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 42"W x 63"High
SKU: WR63-1842C
UPC: 651588042496
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 58.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 18"