AD63-1854C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x54"W x 63"High
SKU: AD63-1854C
UPC: 651588062838
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 69.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 18"