AD63-1872C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x72"W x 63"High
SKU: AD63-1872C
UPC: 651588005194
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 89.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 18"