AD63-2130C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x30"W x 63"High
SKU: AD63-2130C
UPC: 651588062975
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 45.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 21"