WR63-2142C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 42"W x 63"High
SKU: WR63-2142C
UPC: 651588076279
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 62.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 21"