WR63-2154C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 54"W x 63"High
SKU: WR63-2154C
UPC: 651588076354
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 78.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 21"