AD63-2148C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x48"W x 63"High
SKU: AD63-2148C
UPC: 651588063095
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 65.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 21"