AD63-3042C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x42"W x 63"High
SKU: AD63-3042C
UPC: 651588063576
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 81.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 30"