AD63-3660C Chrome Wire Shelving Add-On 36"D x60"W x 63"High
SKU: AD63-3660C
UPC: 651588063811
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 125.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 36"