WR63-3660C Chrome Wire Shelving Unit 36"D x 60"W x 63"High
SKU: WR63-3660C
UPC: 651588077030
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 130.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 36"