AD74-1436C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 36"W x 74"High
SKU: AD74-1436C
UPC: 651588064078
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 42.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 14"