AD74-1824C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x 24"W x 74"High
SKU: AD74-1824C
UPC: 651588064313
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 38.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 18"