WR74-1836C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 36"W x 74"High
SKU: WR74-1836C
UPC: 651588042656
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 18"