AD74-3672C Chrome Wire Shelving Add-On 36"D x72"W x 74"High
SKU: AD74-3672C
UPC: 651588065518
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 134.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 36"