AD86-2124C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x 24"W x 86"High
SKU: AD86-2124C
UPC: 651588066256
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 44.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 21"