AD86-2148C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x 48"W x 86"High
SKU: AD86-2148C
UPC: 651588066416
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 98.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 21"