WR86-2154C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 54"W x 86"High
SKU: WR86-2154C
UPC: 651588084151
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 84.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 21"