AD86-3060C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x60"W x 86"High
SKU: AD86-3060C
UPC: 651588066959
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 120.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 30"