WR63-2448C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 48"W x 63"High
SKU: WR63-2448C
UPC: 651588042595
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 78.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 24"