WR74-1260C Chrome Wire Shelving Unit 12"D x 60"W x 74"High
SKU: WR74-1260C
UPC: 651588047590
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 12"