WR74-1442C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 42"W x 74"High
SKU: WR74-1442C
UPC: 651588079010
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 14"