AD74-1442C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 42"W x 74"High
SKU: AD74-1442C
UPC: 651588064115
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 50.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 14"